امید و شفا

چه کسی می‌گوید هیچ درمانی برای مشکلات جسمانی، روانی، روحی و/یا فراطبیعی وجود ندارد؟

هر کسی که با مشکلات جسمانی، روانی، روحی یا جادوی سیاه مواجه است، باید به آدیو “درمان نهایی” گوش کند. روزانه سه بار (صبح، ظهر و شب) به مدت ۷ روز متوالی با چشمان بسته گوش دهید. پس از هر جلسه، نصف لیوان آب بگیرید. چشمانتان را ببندید و سه بار در دلتان بگویید “نام شما”، “خدا” یا “الله”. سپس آب را در سه قلپ بنوشید.
دانلود رایگان در سایت ما. سوالی دارید؟ به واتساپ ما پیام دهید.

معرفی درمان نهایی

درمان نهایی یک روش منحصر به فرد است که توسط سید صفدر حسین بخاری، معروف به کاکیان والی سرکار، برای مقابله با چالش‌های جسمی، عاطفی، روحی و متافیزیکی ایجاد شده است. این ضبط صوتی از قدرت صدا و نیت برای شفا بهره می‌برد و در برابر مجموعه‌ای گسترده از شرایط از جمله ویروس کرونا، ایدز، سرطان، اعتیاد به مواد مخدر، استرس عاطفی و هر بیماری دیگری در جهان موثر است.

چگونه از درمان نهایی استفاده کنیم

  1. فایل صوتی را از وبسایت ما یا از طریق اپلیکیشن iOS دانلود کنید.
  2. یک مکان آرام را انتخاب کنید، به یک قدرت بالاتر یا ذات جهان فکر کنید و با تمرکز کامل و چشمان بسته گوش کنید.
  3. پس از گوش دادن، نصف لیوان آب بردارید، چشمان خود را ببندید و در قلب خود سه بار به آرامی “الله” یا هر نامی که به باور شما نمایانگر خدا است بگویید. سپس، آب را در سه جرعه بنوشید.
  4. برای نتایج بهینه، سه بار در روز – صبح، ظهر و قبل از خواب – به مدت هفت روز گوش دهید، یک بار در طول زندگی. پس از آن، توصیه می‌شود که این پیام را برای کمک به دیگران به اشتراک بگذارید.

زندگی و کار سید صفدر حسین بخاری

بابا بخاری (رحمت الله علیه) در تاریخ ۶ مه ۱۹۴۰ به دنیا آمد و زندگی خود را وقف خدمت به بشریت و مقابله با بیماری‌های مختلف از طریق روش‌های منحصر به فرد شفا بخش خود کرد. از سال ۱۹۶۰ تا ۱۹۸۰، او در کارهای اجتماعی از جمله تعمیر جاده‌ها، تأسیس مدارس و تهیه لوازم پزشکی سهیم بود. در سال ۱۹۹۰، او به لاهور نقل مکان کرد تا کارهای روحانی و شفابخش خود را ادامه دهد.

کشف درمان نهایی

  1. در سال ۱۹۹۸، بابا بخاری (رحمت الله علیه) درمان نهایی را رونمایی کرد که شامل یک مراسم گوش دادن و آب بود که برای درمان بیماری‌های مختلف طراحی شده بود. این روش نیاز به گوش دادن به فایل صوتی سه بار در روز، به دنبال مراسم آب به مدت هفت روز متوالی دارد، که باید یک بار در طول زندگی انجام شود.

میراث و جانشینی

بابا بخاری (رحمت الله علیه) در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۰۵ درگذشت و میراثی از شفا و مثبت‌اندیشی را به جا گذاشت. جانشین روحانی او، سید بابا جان (آقای شاکر عزیر)، به ترویج درمان نهایی و قدرت‌های تحول‌آفرین آن ادامه می‌دهد.

تماس با ما

برای جزئیات بیشتر درباره درمان نهایی و فواید عمیق شفابخش آن، لطفاً با ما تماس بگیرید. تیم اختصاصی ما در دسترس است تا به سوالات شما پاسخ دهد و در طول مسیر شفای شما پشتیبانی کند. با ما در تماس باشید: help@mastmasthealers.com

Pin It on Pinterest

Presets Color

Primary
Secondary