Quotes

323 By Syed Baba Jaan

323 Syed Baba Jaan

Hazrat Syed Ali Hajwary hlášeno , že Hazrat Zulnoon řekl : „ Jednou na v době , když se děje z Baitul Maqis do Egypta. I viděl člověka přicházejícího společně na cestě . myslel ve svém srdci se mluvit k němu . Přijít blízko , ona byla stará žena, kteří měli zaměstnanci v ruce a byl sobě si vlněný plášť . I ptal , kde se vám přichází? Řekla : Alláhovi .” I řekl : „ Kde jsou ty děje , když řekl k Alláhovi .“ Pak jsem vzal si dinár ven z kapsy a dát ji do ruky a ona se naklonila mě za ruku a řekl : „Ó Zulnun , Co jste si myslel o , to je důkaz o vaší malou znalostí .“ I práce pro pro Všemohoucího , a ne brát nic od nikoho kromě Něho , nemám uctívat jakýkoli jiný ani naději na cokoli od Něho . To řeklo a odešlo . Rams v tomto vyprávění je že to, co mu řekl, dělám pro Boha , je to znamení o jeho spravedlnosti a lásky. K dispozici jsou dva typy s lidmi v otázkách . Některé z nich jsou ti, kteří se dělat věci, a řekl : „ My dělat to pro Boha , ale oni dělat to pro sebe .“ Dokonce ačkoli oni jsou pure ze svých vlastních tužeb , oni dělat vše pro o odměnu a dobro všech na onom světě ; a jiní jsou ty, v jejichž srdce nejsou znát na odměnu a na dobro a na onom světě ; spíše , každá záležitost je Word of do Pravdy . úcta a nároky z lásky a ne pro jejich vlastní prospěch. A ti, kteří dělat dobré pro na odměny části na onom světě vědí , že komfort of na onom světě je věčný , a sin z hříchu je dočasná ; tak to dělat to, co by dělat pro sebe , oni nedělají pro Alláha . Nýbrž k Pánu Všemohoucí ani jejich dobro , ani zlo záležitost . Dokonce i v případě, celý svět přijde na v spravedlnosti ze dne na Siddique Akbar (RA), to nemá žádný prospěch Boha , a to i v případě, celý svět se stává faraóna , že by to jedno . Jako Všemohoucí řekl : „ Pokud jste dělat dobře , budete dělat to pro sebe , a pokud budete dělat zlo , pak dělat to pro sebe .“ On řekl : „A kdo bojoval džihád, opravdu je pravda bez znalosti o o světů ?“ Oni ptát na sebe na zemi a věčné a říkat , „ To je to, co to je pro Alláha .“ Ale přátelství je víc. Friend of boha Dela vše pro o potěšení ze s přítele , je ne pro sebe . ( Kašf al- maḥjūbOdhalení ze na Skrytý ‚) Qalandar Baba Bukhariřekl :‚ Naše cílová je Bůh .’ A umístěný na Casto recituje poezie of Sultan Bahu

قادر دے ہتھ ڈور اساڑی جیو رکھے تیوں رہیے ہو

Qadr de jest dveře ano Asari , Jiyu rakhe tewu rahiye Hoo

OVLÁDÁNÍ z NAŠICH Alabama city independent JE v udělat rukou z Alláha , Jak si udržuje Nás , takže Jsme Zili.

Řekl: “Nestojí za rupii přiblížit se Alláhovi, takže to nikdo nekupuje, když všichni lidé kupují drahý materiál.” V tomto dekretu zmiňovaly psychotické touhy lidí, jak se neustále za světem a využívají o svůj vlastní prospěch. To znamená, že Alláh by měl být uctíván, že je hoden uctívání, a osvítit duši svou láskou, bez jakékoli chamtivosti nebo prospěchu. To je důvod, proč Baba Bukhari Sarkar vyslechl Surah ur Rahman. A vyzval k šíření šílenství, aby naše srdce ‘bohatství bolesti. Ameen!

322 by Syed Baba Jaan

Hazrat Syed Ali Hajwary says that the imam of his time in Sufism Abu Abdullah Muhammad ibn Khafef was also the imam of his time in all Islamic studies. He was high in the mujahidat, and he was very famous in the facts. He was a member of a wealthy family, but repulsed from worldly life, he became sovereignty and lived in loneliness for a long time. He says: “Tawheed is the name of the abstinence of self-lusts, because where the self dominated, it was removed from the Almighty, and the blessings of the world blinded him. So, until self-disobedience is disobeyed, there is no obedience to the truth. Those who are entitled to the Truth. He who is saved from the soul is disposed of the Truth.” Qalandar Baba Bukhari said, “The blindness of the acquisition of substance and the innumerable desires of self take away the eternal blessing of peace and the body becomes termite like wood, and the human building is soon trapped in the trap of the needy of medicine.” As Shaykh Abu Taribab said, “He cannot attain the pleasure of Allah in whose heart has anything of value in the world.” This material world draws to itself and man is trapped by desires within him. The uncomfortable and human desperation of all times reflect that we are engaged in imitation of the Abyss. And our heart is dwell in darkness. Then we become physical, mental, psychological confusion. And we are in need of medicine while we have a disease that is treated solely and opposed to the self. The hearing of Qalandar Baba Bukhari, Surah ur Rahman, removes the darkness of the heart and exposes us to the feeling of Allah being in us. People suffering from coronavirus disease when they listened to Surah ur Rahman, they were saved from ventilators, and Allah Al-Azujal gave them healing. Therefore, turn to Allah in every situation. You must eat medicine, but know that healing is from Allah. Listen to Surah al-Rahman with full attention to Allah and spread this message of Mercy. May the Prophet (may Allah’s peace and blessings be upon him) the charity of the Prophet (may Allah’s peace and blessings be upon him) remove the darkness of our heart. Lord of the Worlds!Ameen!